Romantická večeře v srdci krásného města

Chcete opravdu potěšit člověka, na kterém Vám nejvíc záleží? Pozvěte ho na romantickou večeři. Plzeň je překrásné město a po setmění ještě krásnější, takže až se budete vracet z večeře, můžete si dopřát krásnou procházku malebnými plzeňskými uličkami historického centra, osvětlenou hvězdami a doprovázenou tlumenou hudbou z jiných konců Plzně. Pro vytvoření takovéto atmosféry si Vám dovolujeme nabídnout naší restauraci U Tří lvů. Naše restaurace nabízí mnohé pro vytvoření romantické nálady, ať už je to profesionální přístup obsluhy, fantastické jídlo ze šéfkuchařovy kuchyně nebo velmi příjemné malebné prostředí, které vytvoří dokonalý pocit soukromí.

Láska prochází žaludkem

Pro každého z nás je slovo „láska“ a s tím spojený pojem „romantika“, něčím jiným. Někdo potřebuje velké kytice rudých růží, svíčky, básně a srdíčka téměř každý den. Jiný zase dává přednost prostému a upřímnému polibku. V naší restauraci fandíme všem projevům opravdové lásky. Rádi Vám pomůžeme připravit krásnou a nezapomenutelnou večeři pro dva. Plzeň je pro romantiku jako stvořená. Ručíme Vám jménem stovek spokojených hostů, že šéfkuchařovy speciality Vás v ten důležitý večer rozhodně uchvátí. Omámí Vaše smysly a vaše chuťové buňky se ocitnou v nebi.

Nezapomenutelný večer

Součástí krásné romantické večeře není jen dobré jídlo a příjemná atmosféra. Důležité je také dobré pití. V naší restauraci máme výběr exklusivních vín z Čech a Moravy, ale také ze světových vinic. Romantická večeře ve dvou nekončí po snědení posledního sousta. Uvidíte, že Vám u nás bude velmi příjemně a že nebude chtít odejít.