Pro firmy

Restaurace U Tří Lvů nabízí pro firemní akce dva zrekonstruované salonky, jejichž historie spadá až do 16. století. Prostory se dají využít především pro firemní školení. První salonek nabízí cca 20 míst, druhá místnost cca. 30 míst. Místnosti jsou vybavené veškerým potřebným technickým zázemí, včetně:

  • dataprojektoru
  • wifi
  • tiskárny se scanem
  • mikrofonem.  


Prostory přizpůsobíme dané akci, včetně občerstvení a personálu. Salonky se nacházejí v administrativní části budovy, tudíž poskytují nerušený klid potřebný právě pro firemní setkání, porady. Pro firemní večírky umožňujeme uzavření hlavní části restaurace, včetně přípravy rautu a nápojového menu. K dispozici je hudební aparatura a úprava prostoru pro taneční parket.

Hlavní prostory restaurace jsou nekuřácké, v případě uzavřené společnosti je možná domluva a příprava odděleného prostoru pro kuřáky.


Oslavy

Historické, zrekonstruované prostory restaurace U Tří Lvů nabízejí příjemné posezení a prožití významných okamžiků Vašeho života.

Dva salonky zcela vyhovují oslavám typu:

  • narozeniny
  • promoce
  • posezení s přáteli v uzavřené společnosti


Vyškolený personál přizpůsobí místnosti dané oslavě, včetně výzdoby, speciálního jídelního a nápojového menu. 

„ Svatební salonek“ přímo vybízí k oslavě tak významného dne, zajistíme svatební hostinu, následný raut, vše podle přání klienta.

Kapacita prvního salonku je cca. 20 míst, kapacita druhého salonku umožňuje cca. 30 míst. Hlavní prostor restaurace nabízí posezení pro cca. 50 míst.


Pro nejmenší

Pro nejmenší hosty restaurace U Tří Lvů nabízí především zázemí nekuřáckých prostorů, posezení ve venkovním atriu, kam majímaminky s kočárky snadný přístup. Dva nekuřácké salonky umožňují nerušenou oslavu narozenin, setkání maminek s dětmi.

Přizpůsobíme se výzdobou a dětským menu vzhledem k charakteru oslavy. Připravíme speciální nabídku jídla a pití, nad rámec klasického jídelního a nápojového lístku, dle přání hosta.


Svatby

V prostorách svatebního salonku pro Vás individuálně naplánujeme a zrealizujeme svatební hostinu s oslavou tak, aby pro Vás byl tento významný den nezapomenutelný. Vše je na domluvě dle Vašich přání k tomuto významnému dni. Od nazdobení salonku, svatebního přípitku, svatebního menu, rautu na oslavu, hudby a různé další zvyky, které svatební hostinu a oslavu provázejí.

Salonek